خدمات ما

ایده‌تان را به یک استارتاپ ارتقا دهید!

داستان هر استارتاپی با یک ایده و یا جرقه ذهنی شروع می شود. ما در تبدیل ایده‌تان به یک استارتاپ در کنار شما هستیم و خدمات منحصر به فردی به شما ارائه می‌دهیم.

ایده خوب، چه ایده‌ای است؟

سال‌ها مشاوره و حضور در فضای استارتاپی و همینطور استفاده از تجربیات موفق سایرین، به ما کمک کرده تا بتوانیم مدلی مناسب برای توسعه یک ایده به یک استارتاپ ایجاد کنیم. در طول این سالها بارها با این پرسش مواجه شده‌ایم که چگونه بتوانیم یک ایده کسب و کار خارق‌العاده داشته باشیم. تحقیقات نیز نشان دهنده این است که یکی از مانع‌های بزرگ برای کارآفرینان جوان داشتن یک ایده خوب است. همه چیز با یک ایده خوب شروع می‌شود. اما چگونه این ایده خوب را ایجاد کنیم؟

کسب‌وکار‌ها مشکلات را حل می‌کنند

یک ابزار خوب، چیزی است که بتواند مشکلی را حل کند. مشکلات کوچک و بزرگ بسیاری در دنیای امروز ما وجود دارد. فقط به ایده‌های بزرگی مانند دیجی‌کالا،‌ اسنپ،‌دراپ‌باکس و جیمیل که در دور و برمان در حال شکل‌گیری و رشد هستند فکر کنید. همه این‌ها به خاطر داشتن یک ایده ممکن شده‌اند. 

مشکلی را پیدا کنید که در مورد آن اشتیاق دارید.

راه اندازی یک استارتاپ و کسب‌وکار کار بسیار سختی است. شما باید از کارتان لذت ببرید و به آن اشتیاق داشته باشید تا بتوانید بقیه را هم نسبت به ایده‌تان مشتاق کنید. این اشتیاق کلید اصلی برای توسعه ایده‌تان است. همین اشتیاق شما را در روز‌های سخت به جلو پیش می‌برد. مطمئن باشید روزهای سخت و طاقت‌فرسایی پیش‌رو خواهید داشت. 

یاد بگیرید، یاد بگیرید، یاد بگیرید! 

شما بایستی به قدری به ایده‌تان متعهد باشید که مشتاقانه همه چیز را در مورد آن یاد بگیرید. این مهمترین قسمت پازل ساخت ایده‌تان است. تحقیق بسیار و توسعه یادگیری‌تان مانند ساختن لبه‌های پازل است و در واقع به شما فرصت ساخت هر چیز دیگری را می‌دهد.  

بهترین ایده استارتاپی ایده‌ای است که:

۱- شما عاشق آن باشید.

۲- مشکلی را حل کند که شما را قبلا آزار می‌داده است.

۳- شما بتوانید آن را در مقیاس بزرگ تولید کنید. 

مراحل ارائه خدمات ما چگونه است؟

 

اکنون اگر ایده شما شرایط گفته شده در قسمت بالا را دارد ما آماده این هستیم تا به شما در این مسیر کمک کنیم. برای انجام این کار کافی است تا مراحل زیر را یک به یک طی کنید:

۱- تکمیل فرم اطلاعات ایده: اولین مرحله تکمیل فرم اطلاعات ایده است. این فرم اطلاعات اولیه در مورد شما و ایده‌تان و اینکه تاکنون چقدر روی ایده‌تان کار کرده‌اید به ما می‌دهد. شما می‌توانید فرم را از اینجا و یا با استفاده از دکمه زیر دانلود کنید و آن را تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم ایده بایستی آن را به همراه رزومه شخصی خودتان و هم تیمی هایتان به آدرس info@startupnext.ir ارسال کنید.

۲- منتظر پاسخ ما باشید: پس از ارسال فرم، منتظر پاسخ از طرف ما باشید، ما نهایتا در طول یک هفته به شما پاسخ خواهیم داد. اگر فرم را به خوبی تکمیل کرده باشید، حتما یک جلسه ملاقات حضوری یا اسکایپی با شما تنظیم خواهیم کرد. اما اگر فرم شما نیازمند تکمیل بیشتر باشد، ایرادات آن را به شما خواهیم گفت و از شما خواهیم خواست تا با تکمیل مجدد فرم دوباره آن را برای ما بفرستید.

۳- مسیر تبدیل ایده به استارتاپ: پس از پذیرش ایده و تنظیم جلسه اولیه با شما، ما به شما مسیر تبدیل ایده‌تان به یک استارتاپ را آموزش خواهیم داد و شما در طول زمان تقریبی دو الی سه هفته در مسیر تبدیل ایده‌تان به یک استارتاپ قرار خواهید داشت. پس از این مرحله نوبت به فاز Problem/Solution Fit می‌رسد.

کلیه خدمات ما در طول این مرحله به صورت رایگان انجام می‌پذیرید.

من یک کسب‌وکار معمولی دارم،‌آیا می توانم با متد‌های استارتاپی آن را توسعه دهم؟

جواب ما به شما بله است!

هر کسب‌وکاری با کمی تغییر می‌تواند مسیر استارتاپی را برود و به سرعت رشد کند.