درباره‌ما

درباره استارتاپ نکست

سال‌ها کار و فعالیت و تحصیل در حوزه مشاوره کسب‌وکار و در کنار آن چند حضور موفق و ناموفق در تجربه‌های راه‌اندازی استارتاپ ما را بر این داشت که مدل جدیدی از مشاوره را برای استارتاپ‌ها و حتی سایر کسب‌وکارها ارائه دهیم.

تجربه ما در مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر و همینطور حضور در کنار استارتاپ‌ها نشان‌دهنده یک مشکل اساسی در اکوسیستم استارتاپی ایران برای ما بوده است.

بسیاری از تیم‌های استارتاپی در همان روز‌ها و ماه‌های ابتدایی شکست می‌خورند و دلیل آن این است که مسیر خود را در رسیدن به اهداف و پیشبرد استارتاپشان نمی‌دانند. ما در اینجا به دنبال حل کردن این مشکل از طریق مدل ارائه خدمات منحصر به فردمان خستیم.

استارتاپ نکست بیش از هر چیز یک موتور برای رشد سریع استارتاپ‌ها است و به آن‌ها کمک می‌کند تا چرخه یادگیری استارتاپی خود را برای رسیدن به موفقیت بسیار سریع‌تر طی کنند.

ما استارتاپ‌ها را با شبکه بزرگ مربیان و متخصصین و سرمایه‌گذاران وصل می‌کنیم تا آنها تجربیاتشان را در اختبار استارتاپ‌ها قرار دهند.

ارزش‌های ما

شرکتی دانش‌محور، پیشتاز، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

رفتار حرفه‌ای

انجام وظایف به صورت کاملا حرفه ای و پذیرفتن مسئولیت آنها با توجه به استاندارد ها و موفق ترین نمونه های مشاوره رمز موفقیت کسب و کار ماست.

شفافیت

شفافیت تنها با رعایت صداقت، ایجاد ارتباط صحیح و احترام متقابل به دست می آید. ما خود را متعهد می نامیم تا تمامی فعالیت هایمان را شفافانه و با رعایت انصاف و احترام انجام دهیم.

رضایت مشتریان

وظیفه ما ایجاد ارزش های مشخص و پایدار برای مشتریانمان است. ما به مشتریانمان افتخار می کنیم و طرز تفکر آنها برای ما بسیار مهم است. تمامی روابط ما با مشتریانمان بلند مدت است و همواره به دنبال کمک به آنها هستیم.

من یک کسب‌وکار معمولی دارم،‌آیا می توانم با متد‌های استارتاپی آن را توسعه دهم؟

جواب ما به شما بله است!

هر کسب‌وکاری با کمی تغییر می‌تواند مسیر استارتاپی را برود و به سرعت رشد کند.