خدمات طراحی وب‌ سایت

به بهترین نحوه خدمات و محصولات خود را در اینترنت نشان بدهید.

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در استارتاپ نکست به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی یک وب سایت زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. یک وب سایت جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک وب سایت کاربردی  

اگر استفاده از وب سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد. 

طراحی یک وب سایت با هویت

وب‌سایت شما باید هویت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وب سایت استارتاپ نکست

تمام آنچه برای ساختن یک وب‌ سایت حرفه‌ای مورد نیاز است.

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

امکانات کامل

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

 

 

 

ویژگی‌های وب‌ سایت های طراحی شده

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در وب‌سایت شما انجام می‌شوند. دسترسی کاربران به وب‌سایت به صورت دو مرحله‌ای است. هرگز نگران هک شدن وب‌سایتتان نباشید

بهینه سازی شده 

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وب سایت خود نیاز دارید در اختیار شما قرارد گرفته است. با افزودن مطالب به وب سایت خود اعتبار آن در گوگل افزایش دهید.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید وب‌سایت خود را مدیریت کنید. در پنل مدیریت شما به آمار بازدید وب‌سایت خود، و بسیاری از امکانات دیگر دسترسی دارید.

مناسب برای موبایل

طراحی‌های وب‌سایت های استارتان نکست طوری انجام می‌شود که همگی برای موبایل مناسب باشند و مخاطبان بیشتری بر روی وب‌سایت جذت می‌کنید.

سرعت بالا

ما به شما اطمینان می‌دهیم وب‌سایت شما ظرف چند ثانیه و به سرعت لود شود. بهینه سازی های ما در سایت gtmetrix قابل اندازه‌گیری هستند.

آنالیتیکس

ما وب‌سایت شما را به امکانات تحلیل وب‌سایت گوگل آنالیتیکس متصل می‌کنیم. شما با داشتن این امکانا، میزان بازدید از وب‌سایت و … را در اختیار دارید

مراحل طراحی وب‌ سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده‌سازی کد‌ها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

هزینه طراحی وب سایت چقدر خواهد شد؟

هزینه های طراحی وب‌سایت با توجه به ابعاد پروژه‌ها بسیار متغییر است. اما معمولا هزینه‌های طراحی ما از ۳ میلیون تومان شروع شده و با توجه به درخواست های مشتریان و ابعاد پروژه قیمت‌ها بالاتر خواهد رفت. برای مشاوره در مورد قیمت می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، در ارتباط باشید. 

در وبلاگ ما مطالب مربوط به طراحی وب سایت مناسب را مطالعه کنید.

ارزش پیشنهادی یکتا در استارتاپ ها

ارزش پیشنهادی یکتا در استارتاپ ها

قسمت مرکزی در بوم مدل کسب‌وکار و بوم ناب استارتاپ ها مربوط به ارزش پیشنهادی یکتا می باشد. این قسمت یکی از مهمترین قسمت ها در بوم مدل کسب و کار و...