خدمات ما

مسیر استارتاپی برای کسب‌وکارها

اگر کسب‌وکاری دارید که نیازمند نوآوری و رشد سریع هستید و یا اینکه می‌خواهید مدل کسب‌وکارتان را مانند یک استارتاپ ایجاد کنید،‌این کار از طریق متدی به نام Startup Way امکان پذیر است.

مسیر استارتاپی برای کسب‌وکارهای معمولی!

مفهوم startupway  اولین بار توسط Eric Ries از مشهورترین کارآفرینان جهان و نویسنده کتاب Lean Startup در سال ۲۰۱۷ بیان شده است. او در کتاب خود با نام StartupWay به بیان این متد و تاثبر آن در شرکت معظم General Electric می‌پردازد.

به بیان خیلی ساده startupway  به توانایی آزمایش سریع مدل‌های کسب‌وکار جدید و محصولات جدید، توانایی قدرت بخشیدن به کارمندان خلاق خودتان و ایجاد پروسه نوآوری به صورت اثربخش و موثر که منجر به رشد و بهبود عملکرد پایدار می‌شود، گفته می‌شود.

۵ اصل اساسی برای startup way به صورت زیر است:

۱- نوآوری پیوسته: بسیاری از رهبران سازمان‌ها به دنبال یک نوآوری کلیدی برای سازمان خودشان هستند، اما رشد بلند مدت نیازمند چیز دیگری است. یک متد که نوآوری‌ها و روش‌های جدید را به صورت متداوم در تمام ابعاد و سطوح سازمان‌ها ایجاد کند.

۲- استارتاپ به عنوان واحد اتمیک کار: برای ساختن چرخه‌های نوآوری و گشودن درهای جدیدی از رشد، شرکت‌ها نیازمند تیم‌هایی برای آزمایش روش‌های جدید هستند. این تیم‌ها به عنوان استارتاپ‌های درون سازمانی فعالیت می‌کنند و نیازمند ساختاری مناسب برای پشتیبانی می‌باشند.

۳- عملکرد گمشده: اگر شما استارتاپ‌ها را درون اکوسیستم یک سازمان اضافه کنید، آنها بایستی به صورت روش‌های سنتی اداره شوند. بسیاری از سازمان‌ها یک اصل اساسی را به نام ارزش آفرینی و کارآفرینی فراموش کرده‌اند. این یک اصل اساسی برای موفقیت در آینده و موفقیت در بخش‌های بازاریابی و مالی است.

۴- دومین تاسیس: ایجاد یک تغییر بزرگ مانند این در سازمان‌، به مشابه سرمایه‌گذاری و تاسیس مجدد سازمانتان است.

۵- تغییرات پیوسته: تمام این موارد نیازمند توسعه یک ظرفیت جدید برای سازمانتان است: توانایی بازنویسی DNA سازمانتان برای پاسخ‌گویی به چالش های جدید و متنوع آینده است. زمانی که یک شرکت یاد بگیرد چطور تغییر کند.، بهتر است خود را برای تغییرات مداوم در آینده آماده کند.

شما هم به دنبال ایجاد این تغییران در سازمانتان هستید؟

کافی است از صفحه تماس با ما اطلاعات تماس ما را یادداشت کرده و با ما تماس بگیرید. ما آماده پاسخ‌گویی به شما هستیم.